• Anne-Mieke Hendriksen

Geld inzamelen voor En Bloc!

De Rabo ClubSupport actie is weer van start gegaan. Tijd dus om een stem uit te brengen voor onze vereniging, om zo geld op te halen! Het geld zal gaan naar -de hopelijk in de toekomst te realiseren- een eigen kantine en het naar vernieuwen van oudere materialen.

Stemmen is gratis en kost maar een minuutje moeite.

Stemmen jullie mee? Via onderstaande link kun je je stem uitbrengen!

https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

4 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Maatregelen betreft Covid-19

Op 10 oktober heeft onze vereniging de eerste thuiswedstrijd. Het bestuur is bezig met het maken van een protocol om de wedstrijddagen vloeiend en veilig te laten verlopen, volgens de regels van het R

©2020 Volleybalvereniging "En Bloc"