• Anne-Mieke Hendriksen

Protocol wedstrijden oktober 2020

Bijgewerkt: okt 6

In de bijlage het protocol voor de thuis- en uitwedstrijden van oktober. Lees dit goed door. We hopen allemaal gezond te blijven én door te mogen volleyballen. Om dit te kunnen en mogen blijven doen, moeten we ons houden aan de regels van het RIVM en van de Nevobo. Laten we er allemaal voor zorgen dat iedereen zich aan de regels houdt, om onze mooie sport te mogen blijven uitoefenen! Bij vragen/opmerkingen, neemt u contact op met de voorzitter.

Protocol wedstrijden En Bloc 6 oktober
.d
Download D • 30KB


20 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Geld inzamelen voor En Bloc!

De Rabo ClubSupport actie is weer van start gegaan. Tijd dus om een stem uit te brengen voor onze vereniging, om zo geld op te halen! Het geld zal gaan naar -de hopelijk in de toekomst te realiseren-

Maatregelen betreft Covid-19

Op 10 oktober heeft onze vereniging de eerste thuiswedstrijd. Het bestuur is bezig met het maken van een protocol om de wedstrijddagen vloeiend en veilig te laten verlopen, volgens de regels van het R

©2020 Volleybalvereniging "En Bloc"