top of page

Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast

Bijgewerkt op: 17 mrt. 2020

Gelezen op de site van NeVoBo:



In verband met het coronavirus worden ALLE volleybalwedstrijden en trainingen in ieder geval t/m maandag 6 april afgelast.


Dit betekent dat er geen wedstrijden worden gespeeld. De Nevobo volgt hiermee het advies van NOC*NSF op. De Nevobo adviseert daarnaast verenigingen zowel alle trainingen te annuleren als bijeenkomsten met grote groepen. Vervolg competitie De Nevobo beraadt zich de komende dagen over de manier waarop de diverse competities en toernooien tot een goed einde worden gebracht.Actuele informatie In dit bericht lees je constant de meest actuele informatie.

4 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Op zaterdag 21 mei vindt de feestavond van En Bloc plaats! De feestavond is dit jaar in café Postkantoor, van 21:00u tot 01:00 uur. Het thema is 'Foute Party'! Er zal o.a. weer een verloting zijn, dus

bottom of page